0800331591

Курс євро до долару в Івано-Франківську на сьогодні

EUR/USD
  •  

Інколи виникає потреба провести валютний обмін, не залучаючи національні грошові одиниці. Особливо часто це необхідно тим, хто займається інвестиціями в іноземні кошти, адже ціна валюти постійно змінюється, як і наповнення інвестиційних «портфелів». Проте, незважаючи на цілі, кожен намагається максимально виграти на конвертації коштів. Яким чином це зробити та де знайти оптимальний курс євро-долар в Івано-Франківську? 

Які фактори впливають на крос курс євро – долар?

Більшість учасників валютних операцій цікавить питання: яким чином формується крос курс євро-долар і що на нього впливає? Як і вартість будь-якого товару, ціна різних грошових одиниць залежить від попиту на них. Он, в свою чергу, пов'язаний з багатьма факторами:

  • економічною та політичною ситуацією в країні-емітенті;
  • об’ємом золотовалютних запасів та залученням інвестицій;
  • станом місцевого ринку праці;
  • рівнем експорту та імпорту товарів;
  • кількістю кредитів та інших міжнародних зобов’язань.

Оскільки Євросоюз так і США є економічно сильними та стабільними, вартість їх офіційних платіжних засобів залишається достатньо високою. До відносних коливань можуть призвести, наприклад, необдумані заяви політиків, кліматичні катастрофи та інші причини. 

На співвідношення євро до долара впливає така велика кількість чинників, що для повного аналізу потрібно залучати спеціалістів. Загалом — це найбільш популярна валютна пара в світі, а їх коефіцієнт співвідношення крос-курс є результатом «битви» двох найбільших світових економік. Поточний крос курс долар-євро в Україні визначається в результаті міжбанківських торгів та в залежності від попиту та потреби на дані грошові знаки. 

Де кращий курс долара до євро?

Для початку необхідно нагадати — обмінні транзакції рекомендується проводити виключно в легальних, офіційних місцях. До них відносяться державні та комерційні банківські установи та пункти-обмінники валют. Саме в останніх, як правило, встановлюється більш вигідний курс долара до євро та інші. Але як серед великої кількості обмінників вибрати найкращий варіант? Надійна установа має відповідати наступним критеріям:

  • отримати офіційні ліцензії та документальні дозволи на роботу, з якими може ознайомитись будь-який відвідувач за першою вимогою;
  • пропонувати широкий перелік фінансових послуг, обслуговувати валютні операції з різними типами знаків;
  • мати зручне розташування та комфортний розклад роботи, який дозволяє скористатися послугами в слушний для вас час;
  • мати сучасне обладнання та гарантувати конфіденційність угод, тобто повний захист персональної інформації клієнтів.

Всі ці характеристики цілком стосуються обмінного пункту, розташованого на вул. Січових Стрільців, 5. Він працює вже багато років, що говорить про його стабільність та високу якість послуг. Ще однією відмінністю нашого обмінника є зручний онлайн-ресурс з останньою інформацією про стан валютного ринку. Причому аналітики сайту в режимі 24/7 оновлюють графік динаміки ціни купівлі та продажу грошових одиниць. Тому ви в будь-який момент можете отримати останні актуальні дані вартості потрібних банкнот. 

Експерти рекомендують спочатку ознайомитись с динамікою зростання або падіння ціни валют і лише потім приймати рішення про конвертацію. Таким чином ви зможете вигідно провести фінансову операцію та отримати максимально можливу кількість коштів. Це особливо важливо при обміні значних сум, коли навіть найменші коливання відчутні на загальній сумі угоди.

Особливості обміну євро на долар у нашому обміннику

На відміну від багатьох обмінників, ми проводимо обмін євро-долар напряму, не залучаючи національні платіжні засоби. Це допомагає уникнути подвійної конвертації і, як наслідок, зайвої втрати коштів, а також пришвидшує процес переведення одних грошових одиниць в інші. 

Ще однією нашою перевагою є мінімальна курсова різниця між продажем та купівлею, адже ми не ставимо за мету максимально заробити на кожній транзакції. Наша ціль — задоволений клієнт, який в майбутньому стане нашим постійним відвідувачем. Таким чином компанія підтримує високу репутацію в даній сфері, що підтверджується великою кількістю позитивних відгуків.

Окрім відстеження тенденції вартості купюр, для прогнозування подальшої їх поведінки варто слідкувати за політичними та економічними новинами. Особливо в період виборчих перегонів, нових міжнародних угод або введення санкцій. Також корисно знайомитись з прогнозами впливових експертів, які зможуть кваліфіковано оцінити можливість зростання або падіння ціні. 

Наш пункт обміну пропонує містянам та гостям Івано-Франківська вигідний курс євро до долара та зручні умови співпраці. Ми цінуємо кожного клієнта і завжди намагаємось бути для вас корисними. Приходьте, завжди чекаємо на вас!