Курс долара до рублю в Івано-Франківську на сьогодні

USD/RUB
 •  

Івано-Франківськ, як і багато інших міст Західної України, є універсальним в питанні вектору розвитку економіки. Не дивлячись на чимало політичних факторів, місцеві підприємці активно співпрацюють з російськими, європейськими та американськими партнерами, тому крос курс долар-рубль є дуже розповсюдженим запитом у нашому славетному місті. Більшість місцевих мешканців звертаються з таким питанням до компанії KIT group, оскільки ми пропонуємо вигідні умови для всіх категорій клієнтів – від приватних осіб до представників середнього бізнесу. Обмін здійснюється напряму без подвійної конвертації, тобто без переводу іноземної валюти в гривню. Завдяки такому принципу проведення операцій наші замовники не витрачають лишні кошти та отримують саме ту суму, на яку розраховували після попереднього підрахунку на основі наших котирувань.

Як змінився курс долара до рубля та навпаки за останній час?

Авторитетні експерти зазначають, що курс долара до рубля за поточний рік знизився на 13%. Така поведінка на валютному ринку зумовлена активними надходженнями іноземних грошей в російські цінні папери. Зокрема, до ринку РФ було залучено понад 1,5 трильйона рублів, а частка іноземців на ньому збільшилась на 8%. Окрім того, RUB зміцнилась завдяки подорожчанню нафти та покращенню торгових стосунків між США і Китаєм. Завдяки такій стабільності рубль посів одне з провідних місць у світі за динамікою зросту валют.

За оцінками експертів улагодження ситуації між Вашингтоном та Пекіном триватиме ще кілька місяців. В найближчому майбутньому це супроводжуватиметься повільними, але стабільними надходженнями в російській валюті, тому не виключено, що курс долара стане нижче позначки в 60 руб.

Відстежування котирувань рубль-долар на валютному ринку

Завдяки сервісу KIT group ви зможете контролювати рух валютної пари за останній день та тиждень. Для використання цього інструменту необхідно зайти в розділ «Динаміка курсу». Інформація зображується у вигляді графіка, котрий є зручним у читанні навіть для новачків.

Якщо поточні котирування вас не влаштовують, пропонуємо скористатись функцією «Стежити за змінами». Принцип дуже простий:

 1. Зазначення у відповідних полях адреси електронної скриньки, напрямку конвертації та бажаної вартості валют.
 2. Подача запиту.
 3. Отримання на email повідомлення про зниження або підвищення котирувань до необхідної позначки.

Завдяки цьому сервісу ви зможете здійснити операцію на найвигідніших умовах. Функція має особливий попит серед професійних учасників ринку.

Як вигідно та безпечно купити долар в Івано-Франківську?

Щоб купити долар в Івано-Франківську за рублі, необхідно зателефонувати за одним з вказаних на веб-ресурсі номерів або залишити заявку на сайті нашого партнера Obmenat. Звертаємо вашу увагу, що у другому випадку ви можете сплатити або отримати кошти не лише в готівковій формі, а й за допомогою банківської картки та електронних платіжних систем. Для цього необхідно вказати мінімум інформації: 

 • ім’я та прізвище;
 • сума обміну;
 • контактний номер телефону;
 • номер гаманця;
 • акаунт в Telegram для резервного зв’язку.

Протягом години вам зателефонує наш менеджер та повідомить про можливість виконання операції. Для завершення угоди вам залишатиметься завітати до офісу та забрати кошти.

Якщо вас цікавить вигідний долар, чорний ринок не є виходом із ситуації. До того ж, наші котирування не відрізняються від тих, які пропонують сумнівні організації, але працювати з нами – безпечно. Надійність придбання та продажу валют у компанії KIT group гарантують наступні чинники:

 1. Дозвільна документація. У разі потреби наш представник надасть усю документацію. Вона підтверджує, що організація працює на законних підставах та має право на проведення операцій з конвертації валют.
 2. Справжні гроші. Наші клієнти не мають сумнівів в походженні коштів, оскільки банкноти перевіряються ультрафіолетом за допомогою спеціального приладу.
 3. Наявність офісу. Зазвичай долар на чорному ринку в Івано-Франківську обмінюється на вулиці або на будь-якій іншій нейтральній території. Ми здійснюємо транзакції у власному офісі, котрий офіційно зареєстрований на нашу фірму. До того ж, представництво має рівновіддалене розташування від усіх районів міста.

Наш курс валют є прозорим та остаточним. Вказані котирування не містять додаткових комісій чи інших прихованих платежів, котрі позначаються на сумі транзакції, при цьому вам не потрібно стояти у черзі в банку або іншому обмінному сервісі. За необхідності ви можете попередити про візит та виконати угоду за лічені хвилини. Якщо вам сподобався курс рубля до долара, але наразі не маєте можливість забрати гроші, ми запропонуємо зарезервувати суму та отримати її в інший зручний час. Розглядаємо також варіант з переадресацією запиту в інше місто, адже мережа компанії KIT group охоплює понад 10 обласних центрів.