Курс рубля до гривні в Івано-Франківську на сьогодні

RUB/UAH
  •  

Чимало представників бізнесу та фрілансерів Івано-Франківська намагаються не звертати уваги на розбіжності у політичних поглядах, оскільки віддають перевагу кропіткій роботі задля розвитку економіки країни. Про це свідчить той факт, що до компанії KIT group часто звертаються з питанням щодо котирувань рубль-гривня на поточний день. Ми пропонуємо одні з найвигідніших умов у місті, оскільки маємо багаторічний досвід роботи на валютному ринку. За весь час діяльності наша організація отримала репутацію надійного партнера, котрий готовий обміняти будь-які суми грошей на вигідних умовах.

Чому вигідно обмінювати рублі в гривні у нашому сервісі?

Клієнти обирають саме нашу компанію з багатьох причин:

  1. Прозорі котирування. Наш курс RUB to UAH та у зворотному напрямку є остаточним, тобто вам не потрібно додатково сплачувати послуги обмінного сервісу та збори невідомого походження (на відміну від чорного ринку).
  2. Актуальний курс. Вартість валют оновлюється на сайті та електронному табло в режимі реального часу відповідно до торгів на міжнародному ринку. У нас не буває такої ситуації, щоб зазначені на веб-ресурсі показники відрізнялись від реальних (під час звичайного робочого дня).
  3. Різні форми оплати. Під час обміну рублів в гривні в Івано-Франківську в реальному житті ми приймаємо до сплати лише готівку. Якщо подати запит до компанії KIT Group заздалегідь, ми запропонуємо перерахувати кошти на банківську картку або на електронний гаманець WebMoney, QIWI чи Yandex.Money. Запит подається не на нашому веб-ресурсі, а на сайті партнера Obmenat. Він має зручний інтерфейс, тому під час створення заявки у вас не виникне труднощів.
  4. Обмін протягом дня. Наші резерви дозволяють задовольнити потреби усіх категорій клієнтів, починаючи з приватних осіб і закінчуючи представниками середнього бізнесу. Такий успіх організації пов’язаний з високою довірою споживачів, котрі купують та продають валюту в нашому сервісі.
  5. Зручне розташування. Наш офіс знаходиться на вулиці Січових Стрільців 5, тому ви зможете завершити фінансову операцію в будь-яку вільну хвилину протягом робочого дня.

Чи безпечно провести обмін гривні на рублі у нас?

Є категорія населення, котра не довіряє обмінникам, а тому надає перевагу банківським установам. Але ви можете спокійно обмінювати рублі в грн за допомогою компанії KIT group, адже ми не є посередниками. Наша організація має усі дозвільні документи, котрі свідчать про законну діяльність та здійснення операцій з конвертації валют. До того ж, всі угоди виконуються в офісі, адреса якого зазначена в установчих документах. Кожен охочий може в будь-який момент перевірити приналежність приміщення до організації з вказаною назвою. До речі, офіс обладнаний камерами відеонагляду, що практично унеможливлює будь-які протиправні дії з обох сторін.

Після обміну рублів на гривні або виконання операцій з іншими парами ми гарантуємо конфіденційність для усіх учасників транзакції. Виключенням можуть бути лише випадки, коли правоохоронні органи надають залізні докази щодо причетності тієї чи іншої особи до протиправної діяльності.

Що стосується нашої прозорості, у клієнтів немає приводу для хвилювання щодо походження банкнот, адже перед завершенням угоди кошти перевіряються за допомогою ультрафіолетового випромінювання. За бажанням клієнт може скористуватись власним пристроєм.

Як обрати найвигідніший курс рубля до гривні в Івано-Франківську?

Щоб знайти найкращий курс рубля до гривні в Івано-Франківську, вам не потрібно відвідувати веб-ресурси банківських установ та звіряти котирування обмінників. На нашому сайті є сервіс «Стежити за змінами». Для контролю вартості валют необхідно вказати лише три параметри:

  • бажаний курс, за яким ви готові здійснити обмін;
  • напрямок конвертації – придбання чи продаж валюти;
  • e-mail.

На електронну скриньку миттєво надійде сповіщення про досягнення котирувань необхідної позначки. Після цього ви можете одразу зателефонувати до компанії KIT group та зарезервувати потрібну суму коштів. Зазвичай цю тактику обирають професійні трейдери, котрі заробляють на різниці іноземних валют.

Інший наш додаток отримав назву «Динаміка курсу». Цей сервіс відстежує поточні котирування на ринку в режимі онлайн. Інформація подається у вигляді графіка, тому навіть новачку не складно буде розібратися в коливаннях валют за поточний день або останній тиждень. На підставі поведінки пари гривня-рубль користувач зможе приблизно спрогнозувати волатильність валюти на найближчий час.

Усі зазначені послуги надаються користувачам безкоштовно. Для отримання доступу достатньо завітати на сайт компанії KIT group. Вам не потрібно проходити реєстрацію та авторизацію, просто оберіть необхідний розділ.