0800331591

Курс польського злотого до гривні в Івано-Франківську на сьогодні

PLN/UAH
  •  

Польща — одна з семи країн, які мають спільний кордон з Україною. Саме це, а також спорідненість історії наших держав, призвело до популярності польської валюти в нашій країні. Актуальний курс злотих до гривні цікавить як наших заробітчан, так і подорожуючих та гостей України. Кожен з них бажає перевести злоті в гривні за найбільш вигідними умовами. Крім того, провести операцію оперативно, зручно та безпечно.

Злотий-гривня: більше про польські гроші

Перш ніж проводити обмін злотий – гривня, необхідно ближче познайомитись з польськими грошовими одиницями. До речі, не так багато членів Євросоюзу мають власні гроші. Велику роль у становленні грошових знаків РП відіграли різні воєнні дії та повстання. До появи злотих на території сучасної країни ходили дукати та польські марки. Тільки восени 1919 року зі здобуттям Незалежності країна отримала офіційну національну одиницю при тому, що біля третини всього грошового обігу на той час складало золото та різноманітні іноземні кошти. Цікаво, що навіть перші купюри РП вже були з водяними знаками, а їх номінал складав від 1 до 500 злотих.

Після окупації Польщі на початку Другої світової війни старі банкноти почали вилучати з обігу, натомість з’являлися нові — без національних символів. Тільки по закінченню війни «злотувки» повернули в обіг, проте тепер їх вартість була штучно прив’язана до радянського рубля. Так, в 1950 році курс злотого до рубля складав 100 до 3.

Сучасні національні грошові одиниці —  Польський новий злотий або PLN — країна отримала на початку 1994 року. З того часу вони демонструють достатню стабільність, яку допомагає підтримувати Польський народний банк. В РП обміняти злотий – гривня можна в декількох місцях:

  • банківських установах;
  • валютних обмінниках.

Перевагою другого варіанту вважається доступність та більш вигідний курс злотого до гривні та інших одиниць. Причому на сході країни національні купюри зазвичай коштують значно дешевше, ніж в її західній частині. 

Найкращий курс злотого: Івано-Франківськ

Можливість перевести злоті в гривні в Івано-Франківську є майже на кожному кроці, але велика кількість обмінників заважає швидко прийняти рішення. Саме тому краще скористатись більш зручним варіантом, підібравши надійний обмінник з інформативним сайтом, де можливо відстежувати поточну курсову вартість валют та влучно вибирати час для обміну коштів. Саме таким є наш сайт, де в режимі 24/7 надається інформація  по актуальним котируванням, а також представлений наочний графік, який відображає динаміку зміни їх вартості. 

Серед наших переваг можна відзначити:

  • надійність, доведена багаторічною стабільною роботою, позитивними відгуками та чисельними постійними клієнтами;
  • клієнтоорієнтованість, пов’язана зі встановленням вигідних для відвідувачів валютних курсів та мінімальної різниці між ціною покупки та продажу;
  • широкий асортимент послуг, що дає можливість обміняти злоті до гривні або інші валютні пари та провести різні фінансові операції;
  • повний супровід клієнтів з можливістю використання обладнаних приватних кімнат, в яких операції проходять без сторонніх осіб;
  • швидкість, пов’язана з наявністю сучасного обладнання та кваліфікованих спеціалістів.

Більше інформації про операції з обміну гривні на злотий

Багато наших клієнтів задають питання: коли краще обмінювати злотий до гривні і що взагалі потрібно знати про формування ціни грошей? Щоб зорієнтувати вас в цих питаннях, варто зазначити, що котирування грошових одиниць визначається співставленням їх пропозиції та попиту. Це визначається в ході торгів, в яких приймають участь як банки, так і приватні особи. 

Наприклад, випуск Україною значної кількості облігацій призвів до попиту на національні купюри, що зрештою підвищило їх вартість по відношенню до іноземних купюр. Проте по закінченню строку дії облігацій їх власники захочуть отримати за них відповідні кошти і це призведе до зворотного ефекту. 

Тим, хто планує вкладати заощадження в іноземні грошові одиниці, варто постійно відстежувати рівень котирувань. Це можна зробити на нашому сайті, де представлено актуальний курс валют — злоті, євро, долари, фунти та інші. Варто звертати увагу на останні новини, рівень інфляції, економічні та політичні процеси в країнах-емітентах грошей. Оскільки це потребує часу та деяких спеціальних знань, можна довіритись прогнозам відомих експертів. Також для інвестицій важливо не вкладати всі свої кошти в один вид грошей. Краще сформувати декілька «кошиків», що дозволить дотриматися балансу і знизити можливі ризики.

Ми встановлюємо оптимальний курс злотого, Івано-Франківськ дозволяє обміняти швидко та безпечно. Для цього варто звернутися в наш обмінник за адресою вул. Січових стрільців, 5 і ви отримаєте всі необхідні послуги з валютних операцій в повному обсязі.