0800331591

Курс фунта до гривні в Івано-Франківську на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Зазвичай послугами обмінників користуються перед довгими подорожами, значними покупками або при необхідності сформувати фінансову «подушку». Саме тоді може знадобитися інформація про курс фунта до гривні або котирування інших грошових одиниць. 

Британський фунт стерлінгів є однією з основних світових резервних валют, а також найстарішою грошовою одиницею серед тих, які використовуються дотепер. Міжнародна статистика показує, що він вийшов на 4 місце за обсягами світової торгівлі.

Символом купюри стала стилізована латинська буква «L». Вона є першою буквою в слові «libra», яке означало одиницю ваги у Стародавньому Римі.

Особливості курсу фунт – гривня

На сьогодні котирування фунт – гривня в Івано-Франківську дещо відрізняються від показника на початок року, адже ціна нашої національної валюти зростає. Більше того, з початку року вона показала найбільше світове зростання проти американського долара, яке склало 9,1%. Більшість експертів пов’язують це з нарощуванням іноземних інвестицій в державні боргові облігації країни. Так, з початку року було придбано цінних паперів на 3,22 млрд. доларів. 

Однак, процес рекордного інвестування має свої великі ризики. Оскільки по завершенні терміну дії облігацій інвестори заберуть їх вартість та відповідні відсотки за ними. Що є великою загрозою для стабільності національних грошей, оскільки гарантовано призведе до зростання вартості іноземних валют. Таким чином, рівень конвертації фунти в гривні в Івано-Франківську може значно змінитися. 

Де обміняти фунт до гривні?

Сучасний світ все більше «стирає» кордони, люди активно подорожують, а економіки країн стають все ближчими. Тому вільний обмін валют є життєво необхідним для все більшої кількості людей. Обміняти фунт до гривні в нашому місті можна в банківських закладах або деяких пунктах обміну валюти. Але важливо не просто провести обмін, а зробити його безпечним і вигідним. Саме тому перш, ніж обмінювати кошти, варто вибрати правильне місце обміну.

Які його основні ознаки?

 1. Наявність стаціонарного пункту обміну.
 2. Зручне місце розташування та час роботи.
 3. Можливість вільного ознайомлення з ліцензією.
 4. Охоплення декількох видів валют та операцій з ними.
 5. Наявність зручного та інформативного онлайн-ресурсу.
 6. Позитивні відгуки та вигідний валютний курс.
 7. Безпечність та конфіденційність угод.

Наш обмінник, розташований за адресою вул. Січових Стрільців, 5, абсолютно відповідає цьому опису. Тому ми сміливо можемо рекомендувати вам відвідати його та обміняти фунти в грн або навпаки. Актуальну вартість грошових одиниць завжди можна дізнатися на нашому сайті, а також простежити її динаміку протягом доби та останнього тижня. Таким чином, вибір оптимального моменту для проведення операція не стане для вас проблемою. 

Процес обміну валюти у Івано-Франківську

Наше місто є одним з найбільших на Галичині та справжнім культурним та економічним центром Прикарпаття. Колись воно носило імена Станиславів та Станіслав, але у 1962 році на честь 300-річчя Івана-Франка отримало свою нинішню назву. З часом містяни скоротили її до Франківськ, а молодь взагалі вживає зменшувальний варіант — Франик.

Звичайно, що в такому великому місті є багато можливостей для валютних операцій. Деякі жителі та гості Івано-Франківська в намаганні максимально виграти на обміні звертаються до нелегальних обмінників. Багато з них згодом сильно про це шкодують, тому що подібні заклади або окремі «міняли» не беруть на себе ніякої відповідальності за якість наданих послуг, а також не гарантують їх безпечність та конфіденційність. Більше того, серед них є багато шахраїв, метою яких є вигода за будь-яку ціну. Після зустрічі з такими ділками можна не просто залишитись без прибутку, але і взагалі втратити свої кошти.

Експерти і постійні споживачі подібних послуг настійливо рекомендують звертатись в легальні обмінники. Щоб краще орієнтуватися в питаннях формування вартості грошових одиниць, потрібно знати такі нюанси:

 • формування ціни відбувається в ході торгів, де визначається як оптимальне співвідношення між бажаючими продати та придбати грошові знаки;
 • на котирування впливає економічна ситуація в країни, політичні процеси, рівень інфляції, стан ринку праці, санкції та кредити;
 • реагувати на зміни вартості грошей допомагає моніторинг новин, експертних прогнозів та актуального стану ринку.

Ми працюємо на користь своїх клієнтів, саме тому пишаємось великою кількість схвальних відгуків та постійних відвідувачів. Обмінник працює без вихідних, що дозволяє вам оперативно відреагувати на будь-які зміни ринку. У нас ви завжди зможете придбати фунт стерлінгів, курс до гривні якого буде найкращий в місті. якщо вам потрібно провести інші транзакції, то ми зробимо це напряму, виключаючи будь-яку подвійну конвертацію. В нашому обміннику працюють справжні професіонали своєї справи, які проведуть необхідну операцію швидко, кваліфіковано та доброзичливо. Приходьте, ми завжди чекаємо на вас!