0800331591

Курс євро до гривні в Івано-Франківську на сьогодні

EUR/UAH
  •  

Івано-Франківськ розташований дуже близько до країн ЕС, а тому місцеві жителі доволі часто запитують у нас про курс євро до гривні або у зворотному напрямку. Левову частку наших клієнтів складають заробітчани, що повертаються додому назавжди або з метою провідати рідних та близьких, тобто ці люди постачають іноземну валюту в Україну. Покупцями EUR зазвичай виступають мандрівники, які рушають підкорювати країни Європейського союзу. Звичайно, більшість туристів віддають перевагу банківським карткам, але у багатьох ситуаціях готівка є безальтернативним способом оплати. Наприклад, далеко не у всіх країнах є автомати для купівлі квитків у громадському транспорті, а в закладах харчування часто не працюють термінали для безконтактної оплати. До речі, до нас звертаються також і представники бізнесу, котрі накопичують EUR для інвестицій в європейську економіку.

Як підібрати вигідний курс валют євро гривня в Івано-Франківську?

Сьогодні курс валют євро в Івано-Франківську та Україні загалом є стабільним. Спостерігається навіть динаміка зміцнення української валюти відносно європейської, тому в наш час вкрай тяжко передбачити котирування на міжнародному ринку заздалегідь. До того ж, по закінченню президентських виборів чимало експертів обіцяли стрімке падіння UAH після збору урожаю, але в результаті очікуваного не сталося, а гривня посіла перше місце у світі за показником динаміки росту.

Зазвичай котирування на валютному ринку залежать від наступних чинників:

  • вибори, політичні дебати, ухвалені парламентом законопроекти;
  • масові події в країні (наприклад, мітинги);
  • останні заяви політичних діячів або авторитетних експертів в області економіки;
  • міжнародні санкції;
  • підписання міжурядових угод та програм розвитку, а також інші фактори.

Обмін євро гривня в нашому сервісі на найвигідніших умовах

Аби ви втрачали якомога менше коштів під час конвертації валют, компанія KIT group створила два інструменти для приватних осіб та професійних трейдерів. Обидві опції доступні усім охочим безкоштовно.

Перша функція має назву «Динаміка курсу». Завдяки цьому інструменту ви зможете відстежувати курс євро на сьогодні або за останній тиждень. Отримана діаграма дозволить знайти певні тенденції та спрогнозувати вартість активів на найближчий тиждень. В якості додатку радимо слідкувати за останніми новинами в економічній сфері України та на міжнародній арені загалом.

Друга опція не менш корисна, здебільшого вона орієнтована на професійних учасників ринку. «Повідомити мене» – це унікальний сервіс, котрий в режимі реального часу автоматично відстежує котирування. Відвідувач сайту має вказати лише email, напрямок обміну та необхідну вартість валюти, наприклад, євро гривня. Коли крива лінія дійде до потрібної позначки, на зазначену адресу електронної скриньки одразу ж надійде повідомлення. Після цього ви зможете обміняти валюту в нашому сервісі та виконати зворотну операцію на іншому майданчику. Безкоштовною послугою також користуються приватні особи, котрі шукають кращого моменту для конвертації з метою накопичення коштів на навчання, житло чи автомобіль.

Як обміняти гроші по курсу євро гривня в нашому сервісі?

Компанія KIT group працює за наступною схемою:

  1. Подача запиту. Клієнт може одразу завітати до нашого представництва, але якщо вам необхідно лише дізнатись інформацію чи обміняти велику суму, краще зателефонувати до оператора. Ви на власному прикладі переконаєтесь, що у нас найвигідніший курс євро, Івано-Франківськ до того ж сприяє цьому завдяки торговому обігу з Заходом. У разі наявності необхідної суми ми запропонуємо відвідати офіс, що має зручне розташування. За необхідності ви можете зарезервувати бажану кількість грошей за поточними котируваннями.
  2. Зустріч з клієнтом. Під час особистої зустрічі наш представник надає погоджену суму активів. Клієнт робить перерахунок, після чого банкноти перевіряються за допомогою ультрафіолетової лампи. Наш пристрій є сертифікованим, але у разі потреби ви можете скористуватись власним приладом.
  3. Завершення операції. Після перевірки суми та походження банкнот клієнт забирає гроші, а угода вважається виконаною.

До нас доволі часто звертаються клієнти, котрим подобається вказаний курс євро-гривня, але у них немає готівки. Ми завжди йдемо на зустріч та пропонуємо альтернативні варіанти: переказ на банківську картку, а також гаманець WebMoney, AdvancedCash чи інші платіжні системи. На веб-ресурсі компанії KITgroup не передбачено форми для створення онлайн-заявки, але вона є на сайті нашого партнера Obmenat. Сам процес подачі запиту займає лічені хвилини, а оператор відповідає за вказаними контактними даними протягом години. Ми працюємо щодня, включаючи вихідні та святкові дні.